Актуелности од Инсајдер

3 November, 2017 - 15:55
инсајдер

АКТУЕЛНOСТИ ОД ИНСАЈДЕР ...

читајте редовно

Новинарство во Македонија низ бројки

Последните неколку години бевме сведоци на остар пад на бројот на традиционални медиуми, посебно печатени меди...повеќе

Веста е прочитана 610 пати

Copyright 2015 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.